Novi album „Out of the shadow“ Quinteta Brune Mičetića okupio je istaknute hrvatske jazz glazbenike, Joe Kaplowitza, Vojkana Jocića, Bojana Skočilića i Dade Marinkovića, a donosi 6 kompozicija koje prikazuju ljubav prema jazz fusionu, ali i zavidne skladateljske sposobnosti.
„Out of the shadow“, treći album Quinteta Brune Mičetića, otvara pjesma „Afterwork traffic jam“ s motivima zagrebačke gužve. Slijedi je niz inspirativnih skladbi poput „Ballad for a friend“ i „Boris the cat“, a cijeli album možete poslušati uživo na koncertnoj promociji koja će se održati u Uraniji – prostoru kreacije, 19. studenog u 19 sati i 30 minuta.
Koncertna promocija bit će održana u skladu s propisanim mjerama Nacionalnog stožera civilne zaštite, zbog čega će broj posjetitelja biti ograničen na 40 ljudi.
(10)





