Swingers i “Viva Las Vegas” u Johannu Francku 6. svibnja

Kako provesti subotu navečer nego uz glazbeni show „Viva Las Vegas“ koji već svojim nazivom zove na ludi provod, ples i zabavu.

Sve to i još malo više nudi grupa Swingers ove subote s početkom u 21 sat u Johannu Francku. Da se Swingersi i Johann Franck vole, već je poznato, pa je odabir tog prostora za ovaj ludi provod bio logičan izbor. Swingersima će se pridružiti Gelato Sisters, Danijela Večerinović i plesačice.

Show je dobio naziv po gradu koji je centar zabave i show businessa, ali je i referenca na Elvisov najpoznatiji filim koji se snimao u Las Vegasu.

Osim dobre glazbe, grupa Swingers pripremila je i nagradne igre, a nakon završetka showa, zabava će se nastaviti uz DJ program Roberta Marekovića. Poziv vrijedi za sve ljude željne dobrog provoda.

(25)

Swingers i “Viva Las Vegas” u Johannu Francku 6. svibnja