Pero Galić predstavlja novi singl Jedina

Nakon niza zapaženih singlova, Pero Galić predstavlja Jedinu, snažnu rock pjesmu praćenu upečatljivim videospotom, kojom se dodatno približava objavi svog prvog samostalnog albuma.

“Riječ je o brzoj rock and roll pjesmi, a ljubav je glavna tema. Mario Vestić autor je ove, ali i svih ostalih pjesama koje će se naći na albumu koji je trenutačno u pripremi. Veselim se što će uskoro ugledati svjetlo dana”, rekao je Pero Galić.

Iza pjesme Jedina stoji autor Mario Vestić, dok aranžman potpisuju Sebastijan Galić, Andrija Đurašević, Kristian Šokčević i Pero Galić. Publika je novu pjesmu premijerno imala priliku čuti na velikom koncertu u zagrebačkoj Tvornici kulture, gdje je Pero, uz dobro poznate hitove, izveo i nove pjesme koje je publika odlično prihvatila.

Posebnu energiju novoj glazbenoj priči dao je i Perin novi bend, koji se pojavljuje u videospotu i aktivno sudjeluje u stvaranju novog zvuka.

“To su tri mladića puna energije, volje i znanja i apsolutno kuže cijelu priču. S njima mi je zaista lako raditi jer se maksimalno angažiraju oko svega. Usvirani su i iza nas je puno rada”, ispričao je Pero.

Videospot je nastao u produkciji uhodanog tima Croatia Recordsa, a snimanje i montažu potpisuju Iva Čaisa i Tin Majnarić.

Singlovi Na kraju, Posljednja šansa, Rano je i najnovija Jedina uvertira su u prvi samostalni album Pere Galića, koji publika s nestrpljenjem iščekuje.

(3)

Pero Galić predstavlja novi singl Jedina